Läder, bruksslitage, omkring 1960-tal, längd 67 cm
600 SEK | 2017-05-01 10:22 |
550 SEK | 2017-04-29 17:01 |
300 SEK | 2017-04-20 18:27 |
200 SEK | 2017-04-11 02:16 |
50 SEK | Startpris |