3 st, omkring 1970-tal, bruksslitage
150 SEK | 2017-05-01 18:38 |
125 SEK | 2017-05-01 20:11 |
75 SEK | 2017-04-19 21:57 |
50 SEK | 2017-04-10 21:19 |
50 SEK | Startpris |