1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 36, höjd 29 cm
1 200 SEK | 2017-05-01 20:13 |
1 100 SEK | 2017-05-01 20:13 |
950 SEK | 2017-05-01 16:02 |
900 SEK | 2017-05-01 20:13 |
700 SEK | 2017-05-01 20:12 |
100 SEK | 2017-04-27 10:13 |
50 SEK | 2017-04-15 20:13 |
50 SEK | Startpris |