Omkring sekelskifte 18/1900-tal, 3+1, smärre bruksslitage, diam. 13,5-22 cm
300 SEK | 2017-04-29 22:25 |
250 SEK | 2017-05-01 20:15 |
125 SEK | 2017-05-01 20:15 |
50 SEK | Startpris |