3 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 15,5 - 20 cm
950 SEK | 2017-05-01 15:23 |
900 SEK | 2017-05-01 20:15 |
600 SEK | 2017-05-01 18:43 |
175 SEK | 2017-04-30 20:45 |
150 SEK | 2017-04-30 11:37 |
50 SEK | Startpris |