1900-talets sista hälft, smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad.
300 SEK | 2017-05-01 20:16 |
250 SEK | 2017-04-30 15:58 |
200 SEK | 2017-05-01 20:16 |
150 SEK | 2017-05-01 18:57 |
50 SEK | 2017-04-28 21:35 |
50 SEK | Startpris |