Signerad samt numrerad (39/250),
"Aktiebrev Pustervik", mindre skada på glas, 60 x 85,5 cm.
850 SEK | 2017-04-23 18:47 |
800 SEK | 2017-05-01 00:07 |
500 SEK | 2017-04-20 18:33 |
400 SEK | 2017-04-10 13:05 |
50 SEK | Startpris |