Början av 1900-tal, 2-delad, överdel med jalusidörr med bakomliggande hyllinredning, underdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, dörrlås saknas, mindre repor, 79 x 45, höjd 200 cm
4 600 SEK | 2017-05-01 19:12 |
4 400 SEK | 2017-05-01 17:39 |
3 600 SEK | 2017-05-01 17:30 |
3 400 SEK | 2017-05-01 10:25 |
3 000 SEK | 2017-04-30 14:23 |
2 400 SEK | 2017-04-30 07:21 |
1 700 SEK | 2017-04-26 22:12 |
1 600 SEK | 2017-04-26 21:49 |
1 200 SEK | 2017-04-10 23:37 |
1 000 SEK | 2017-04-09 10:09 |
500 SEK | 2017-04-07 22:58 |
250 SEK | 2017-04-08 17:12 |
50 SEK | Startpris |