32. Apoteksskåp

Början av 1900-tal, 2-delad, överdel med jalusidörr med bakomliggande hyllinredning, underdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, dörrlås saknas, mindre repor, 79 x 45, höjd 200 cm

Varunr 42704

1 Maj 2017 19:03

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 4 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

4 600 SEK2017-05-01 19:12
4 400 SEK2017-05-01 17:39
3 600 SEK2017-05-01 17:30
3 400 SEK2017-05-01 10:25
3 000 SEK2017-04-30 14:23
2 400 SEK2017-04-30 07:21
1 700 SEK2017-04-26 22:12
1 600 SEK2017-04-26 21:49
1 200 SEK2017-04-10 23:37
1 000 SEK2017-04-09 10:09
500 SEK2017-04-07 22:58
250 SEK2017-04-08 17:12
50 SEK Startpris

Stadsauktion 1 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.