Stilarmatur AB, mässing, bruksslitage, skador, höjd 41 cm
1 300 SEK | 2017-05-01 19:03 |
1 200 SEK | 2017-05-01 18:38 |
900 SEK | 2017-05-01 19:03 |
600 SEK | 2017-05-01 10:23 |
125 SEK | 2017-04-30 16:32 |
50 SEK | Startpris |