12 fat, 3 assietter till tekoppar, 10 assietter till kaffekoppar, 9 kaffekoppar, 7 tekoppar samt en gräddkanna och sockerskål, bruksslitage, repor, missfärgningar. 5 assietter till tekoppar samt 3 tekoppar med nagg och skador medföljer.
550 SEK | 2017-05-01 19:18 |
500 SEK | 2017-05-01 16:45 |
450 SEK | 2017-05-01 19:18 |
350 SEK | 2017-05-01 19:18 |
175 SEK | 2017-04-28 19:16 |
125 SEK | 2017-04-30 13:08 |
75 SEK | 2017-04-16 20:01 |
50 SEK | 2017-04-07 21:35 |
50 SEK | Startpris |