Bruksslitage, fanérskador, höjd 35 cm, diam. 33 cm.
175 SEK | 2017-05-01 19:25 |
150 SEK | 2017-05-01 19:24 |
75 SEK | 2017-04-24 13:11 |
50 SEK | 2017-04-08 21:32 |
50 SEK | Startpris |