Tidigt 1900-tal, mahogny, kopplade ben, smärre bruksslitage, 172 x 100, höjd 76 cm, 3 ilägg 'a 60 cm
650 SEK | 2017-04-29 23:28 |
600 SEK | 2017-05-01 19:05 |
400 SEK | 2017-04-22 10:22 |
50 SEK | 2017-04-08 00:58 |
50 SEK | Startpris |