Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, karaff med spricka.
350 SEK | 2017-05-01 19:28 |
300 SEK | 2017-04-27 12:12 |
200 SEK | 2017-05-01 19:00 |
150 SEK | 2017-04-29 20:43 |
50 SEK | Startpris |