Teak, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, fläck på skiva, 195 x 48, höjd 78 cm
4 200 SEK | 2017-05-07 18:55 |
4 000 SEK | 2017-05-07 18:50 |
1 500 SEK | 2017-05-04 20:55 |
100 SEK | 2017-04-28 12:22 |
50 SEK | 2017-04-24 18:28 |
50 SEK | Startpris |