Furu, 1800-talets första del, senare bemålning, bruksslitage, torrsprickor, 94 x 94, höjd 222 cm. delbar.
1 200 SEK | 2017-05-06 08:32 |
1 100 SEK | 2017-04-20 20:19 |
1 000 SEK | 2017-04-20 17:44 |
450 SEK | 2017-04-19 22:53 |
50 SEK | Startpris |