Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, höjd 40 cm
600 SEK | 2017-05-07 19:34 |
550 SEK | 2017-05-07 18:26 |
500 SEK | 2017-05-07 19:34 |
250 SEK | 2017-04-22 22:53 |
125 SEK | 2017-04-19 08:48 |
50 SEK | Startpris |