Omkring sekeslkifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 23 cm
200 SEK | 2017-05-07 19:48 |
175 SEK | 2017-05-06 22:47 |
125 SEK | 2017-05-07 10:37 |
50 SEK | 2017-04-20 20:14 |
50 SEK | Startpris |