2000-tal, smärre bruksslitage.
Dörren är låsbar, högerhängd.
Tak, väggar och golv är tillverkade i glasfiberarmerad polyester.
Yttermått i mm: Längd: 1220 Bredd: 1010 Höjd: 1290
Dörröppning i mm: Bredd: 715 Höjd: 1115Vikt: 55 kg
350 SEK | 2017-05-07 20:36 |
300 SEK | 2017-04-25 09:26 |
200 SEK | 2017-04-28 16:21 |
50 SEK | Startpris |