45. Olja på trä, Victor H.W. Qvistorff

Fartygsbild, tidigt 1900-tal, 15 x 21 cm

Varunr 43023

7 Maj 2017 19:03

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 800 SEK2017-05-07 19:14
2 600 SEK2017-05-04 21:51
2 400 SEK2017-05-03 19:58
175 SEK2017-04-24 00:33
75 SEK2017-04-14 09:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 7 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.