1960-tal, underrede i metall, delvis bemålad, smärre bruksslitage.
800 SEK | 2017-05-07 19:16 |
750 SEK | 2017-05-07 19:16 |
650 SEK | 2017-05-07 19:16 |
400 SEK | 2017-05-07 17:36 |
175 SEK | 2017-05-07 17:11 |
50 SEK | Startpris |