2 st, klädda i tyg från Liberty, bruksslitage, skador på klädsel, 65 x 45 cm, höjd 40 cm.
125 SEK | 2017-05-06 09:19 |
100 SEK | 2017-05-07 19:15 |
50 SEK | 2017-04-17 22:31 |
50 SEK | Startpris |