Gustavianskt förgyllt konsolbord med fyra ben, 1700-talets slut, skiva i handhuggen kalksten, senare förgyllning, smärre bruksslitage, 88 x 46 cm, höjd 83 cm.
12 500 SEK | 2017-05-07 17:19 |
12 000 SEK | 2017-05-06 19:25 |
9 000 SEK | 2017-05-07 15:12 |
6 600 SEK | 2017-04-19 22:56 |
6 600 SEK | 2017-04-20 17:42 |
4 200 SEK | 2017-04-19 22:51 |
50 SEK | Startpris |