5. Konsolbord, Gustavianskt

Gustavianskt förgyllt konsolbord med fyra ben, 1700-talets slut, skiva i handhuggen kalksten, senare förgyllning, smärre bruksslitage, 88 x 46 cm, höjd 83 cm.

Varunr 41264

7 Maj 2017 19:03

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 12 500 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

12 500 SEK2017-05-07 17:19
12 000 SEK2017-05-06 19:25
9 000 SEK2017-05-07 15:12
6 600 SEK2017-04-19 22:56
6 600 SEK2017-04-20 17:42
4 200 SEK2017-04-19 22:51
50 SEK Startpris

Stadsauktion 7 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.