3 koppar med fat och assietter, två koppar med mindre nagg, utöver detta 16 delar, smärre bruksslitage.
650 SEK | 2017-05-07 17:58 |
600 SEK | 2017-05-07 19:18 |
500 SEK | 2017-05-07 18:03 |
350 SEK | 2017-05-02 19:47 |
150 SEK | 2017-04-13 22:23 |
50 SEK | Startpris |