1900-talets början, betsad ek med mässingsbeslag, smärre bruksslitage, fläckar på skiva, 135 x 74, höjd 77 cm
400 SEK | 2017-04-23 21:16 |
350 SEK | 2017-05-07 19:04 |
250 SEK | 2017-05-07 18:28 |
125 SEK | 2017-05-05 15:26 |
50 SEK | Startpris |