7. Matta, Rölakan, Anna Greta Sjöquist

Signerad "AGS", smärre bruksslitage, mindre skador, 227 x 150 cm

Varunr 42989

7 Maj 2017 19:03

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 3 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

3 200 SEK2017-05-07 15:48
3 000 SEK2017-05-07 19:04
2 200 SEK2017-05-07 15:47
1 400 SEK2017-05-02 15:05
700 SEK2017-05-06 05:58
200 SEK2017-05-05 12:49
50 SEK Startpris

Stadsauktion 7 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.