Signerad "AGS", smärre bruksslitage, mindre skador, 227 x 150 cm
3 200 SEK | 2017-05-07 15:48 |
3 000 SEK | 2017-05-07 19:04 |
2 200 SEK | 2017-05-07 15:47 |
1 400 SEK | 2017-05-02 15:05 |
700 SEK | 2017-05-06 05:58 |
200 SEK | 2017-05-05 12:49 |
50 SEK | Startpris |