Ett par, för OPE, Jönköping 1960-tal, teak med klädsel i läder, smärre bruksslitage, ngt torkad klädsel
7 800 SEK | 2017-05-14 09:39 |
7 600 SEK | 2017-05-14 15:17 |
4 800 SEK | 2017-05-14 10:35 |
4 000 SEK | 2017-05-10 20:42 |
3 600 SEK | 2017-05-14 09:30 |
2 600 SEK | 2017-05-11 22:44 |
2 200 SEK | 2017-04-26 09:50 |
1 000 SEK | 2017-05-10 14:20 |
600 SEK | 2017-04-23 23:34 |
350 SEK | 2017-04-25 13:01 |
50 SEK | Startpris |