Båt, signerad, nagg, längd 17,5 cm
650 SEK | 2017-05-14 13:57 |
600 SEK | 2017-05-14 19:34 |
400 SEK | 2017-05-11 14:16 |
150 SEK | 2017-04-23 21:29 |
100 SEK | 2017-04-23 13:43 |
50 SEK | Startpris |