11 koppar med fat samt assiett, grädd samt kaffekanna, sockerskål, smärre bruksslitage, nagg på en kopp.
1 000 SEK | 2017-05-14 19:05 |
950 SEK | 2017-05-14 19:05 |
900 SEK | 2017-05-14 18:11 |
700 SEK | 2017-05-10 23:29 |
350 SEK | 2017-05-09 13:28 |
50 SEK | 2017-04-29 17:19 |
50 SEK | Startpris |