Tidigt 1900-tal, senare bemålning, bruksslitage, diam. 56 cm, höjd 76 cm.
200 SEK | 2017-05-13 06:06 |
200 SEK | 2017-05-14 15:14 |
125 SEK | 2017-05-12 21:49 |
100 SEK | 2017-05-11 22:52 |
50 SEK | 2017-04-29 14:40 |
50 SEK | Startpris |