1960-tal, bruksslitage.
2 800 SEK | 2017-05-14 19:44 |
2 600 SEK | 2017-05-14 19:44 |
450 SEK | 2017-05-14 18:14 |
300 SEK | 2017-05-14 19:42 |
200 SEK | 2017-05-14 16:13 |
125 SEK | 2017-05-12 07:54 |
75 SEK | 2017-05-10 14:29 |
50 SEK | Startpris |