16. Bokhylla 1960-tal

Gavlar i bok, hyllplan i teak, smärre bruksslitage, 84 x 35, höjd 160 cm

Varunr 43305

14 Maj 2017 19:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

800 SEK2017-05-14 17:34
750 SEK2017-05-13 15:11
300 SEK2017-05-10 14:21
200 SEK2017-05-13 06:03
50 SEK2017-05-03 18:33
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.