1950-tal, lackerad plåt, 7 utdragslådor, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, hjulförsedd, smärre bruksslitage, en krok avbruten i utdragslåda, 81 x 40, höjd 121 cm
2 400 SEK | 2017-05-14 09:40 |
2 200 SEK | 2017-05-14 17:49 |
500 SEK | 2017-05-09 06:59 |
450 SEK | 2017-05-13 23:34 |
250 SEK | 2017-05-12 21:25 |
175 SEK | 2017-05-08 21:58 |
150 SEK | 2017-05-07 17:27 |
125 SEK | 2017-04-29 20:59 |
100 SEK | 2017-04-24 14:19 |
50 SEK | 2017-04-21 20:21 |
50 SEK | Startpris |