1900-talets sista hälft, vitbemålat lövträ, underdel med 2 utdragslådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan, 2-delad, smärre bruksslitage, 105 x 44, höjd 179 cm
350 SEK | 2017-05-04 21:35 |
300 SEK | 2017-04-28 19:11 |
50 SEK | 2017-04-28 16:01 |
50 SEK | Startpris |