Ej funktionstestad, smärre bruksslitage, mindre nagg samt glasyrbortfall, höjd inkl. lamphållare 52 cm.
300 SEK | 2017-05-14 19:59 |
250 SEK | 2017-05-12 16:55 |
150 SEK | 2017-05-01 23:11 |
50 SEK | Startpris |