2. Fåtölj, "Kandidaten" Ib Kofod-Larsen

För OPE, Jönköping 1960-tal, teak med klädsel i läder, smärre bruksslitage, ngt torkad klädsel

Varunr 43304

14 Maj 2017 19:02

4 200 SEK2017-05-14 09:39
4 000 SEK2017-05-08 15:18
2 200 SEK2017-04-26 09:42
500 SEK2017-05-07 10:10
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.