För OPE, Jönköping 1960-tal, teak med klädsel i läder, smärre bruksslitage, ngt torkad klädsel
4 200 SEK | 2017-05-14 09:39 |
2 200 SEK | 2017-04-26 09:42 |
50 SEK | Startpris |