1800-tal, smärre bruksslitage, saknar lock, höjd 13,5 cm
300 SEK | 2017-05-14 20:03 |
250 SEK | 2017-05-13 09:51 |
200 SEK | 2017-04-25 13:39 |
50 SEK | Startpris |