1800-tal, kapad, lagning på lock, höjd 27 cm
200 SEK | 2017-05-14 06:25 |
175 SEK | 2017-05-14 20:03 |
125 SEK | 2017-05-12 17:12 |
50 SEK | 2017-05-09 18:22 |
50 SEK | Startpris |