Kina, 1800-tal, smärre bruksslitage, höjd kruka 5,5 cm
150 SEK | 2017-05-14 20:04 |
125 SEK | 2017-05-10 20:14 |
75 SEK | 2017-04-26 09:44 |
50 SEK | Startpris |