6 st, 1800-tal, lagningar, skador, diam. fat 20 cm
700 SEK | 2017-05-14 17:59 |
650 SEK | 2017-05-14 20:05 |
250 SEK | 2017-05-10 20:15 |
75 SEK | 2017-05-09 21:34 |
50 SEK | 2017-04-25 16:34 |
50 SEK | Startpris |