Ett par, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage
900 SEK | 2017-05-14 19:10 |
850 SEK | 2017-05-14 19:10 |
750 SEK | 2017-05-14 19:10 |
600 SEK | 2017-05-14 19:09 |
450 SEK | 2017-05-14 19:09 |
50 SEK | Startpris |