Furu, tidigt 1900-tal, utdragslåda samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, 94 x 43, höjd 120 cm
500 SEK | 2017-05-14 19:08 |
450 SEK | 2017-05-14 19:08 |
175 SEK | 2017-05-14 16:16 |
150 SEK | 2017-04-27 07:46 |
50 SEK | Startpris |