Tidigt 1900-tal, senare kupa, smärre bruksslitage, höjd 36 cm
650 SEK | 2017-05-13 12:49 |
600 SEK | 2017-05-10 23:30 |
250 SEK | 2017-05-09 03:17 |
75 SEK | 2017-05-03 14:28 |
50 SEK | Startpris |