Furu, omkring sekelskifte 18/1900-tal, 4 utdragslådor, bruksslitage, 59 x 31, höjd 69 cm
175 SEK | 2017-05-14 19:12 |
150 SEK | 2017-05-14 19:12 |
100 SEK | 2017-05-14 19:11 |
50 SEK | 2017-05-14 19:11 |
50 SEK | Startpris |