26. Byrå

Furu, omkring sekelskifte 18/1900-tal, 4 utdragslådor, bruksslitage, 59 x 31, höjd 69 cm

Varunr 43341

14 Maj 2017 19:02

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 175 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

175 SEK2017-05-14 19:12
150 SEK2017-05-14 19:12
100 SEK2017-05-14 19:11
50 SEK2017-05-14 19:11
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.