27. Vitrinskåp

Furu, 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, 73 x 40, höjd 151 cm

Varunr 43342

14 Maj 2017 19:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 2 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

2 200 SEK2017-05-14 19:13
2 000 SEK2017-05-14 19:12
1 500 SEK2017-05-14 18:24
900 SEK2017-05-01 21:11
700 SEK2017-05-04 19:29
350 SEK2017-04-22 10:43
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.