32. Hurts från nedlagd tandläkarmottagning

1950-tal, vitlackerad plåt, på hjul, laminatskiva, 7 utdragslådor, smärre bruksslitage, 54 x 48 cm, höjd 92 cm.

Varunr 43367

14 Maj 2017 19:02

1 400 SEK2017-05-14 09:41
1 400 SEK2017-05-14 19:13
1 200 SEK2017-05-14 17:49
300 SEK2017-05-12 21:37
250 SEK2017-05-12 16:43
200 SEK2017-05-09 07:00
75 SEK2017-04-29 21:01
50 SEK2017-04-21 20:22
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.