Frankrike, 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 20 cm
250 SEK | 2017-05-12 08:46 |
200 SEK | 2017-05-14 19:25 |
150 SEK | 2017-05-14 06:09 |
100 SEK | 2017-05-10 19:22 |
50 SEK | Startpris |