2 st, trä, signerade, smärre bruksslitage, höjd ca 33 cm
250 SEK | 2017-05-21 19:33 |
200 SEK | 2017-05-20 19:09 |
150 SEK | 2017-05-21 19:32 |
100 SEK | 2017-05-12 17:38 |
75 SEK | 2017-05-12 00:36 |
50 SEK | 2017-05-01 23:31 |
50 SEK | Startpris |