Benställning i lackerat stål, skiva av fanerat björklaminat, omärkt, bruksslitage, flertal märken på skiva av genomskruvade skruvar, 62 x70 cm, höjd 69 cm, med uppfällda klaffar 140 cm.
3 000 SEK | 2017-05-21 19:37 |
2 200 SEK | 2017-05-21 11:03 |
1 600 SEK | 2017-05-21 16:17 |
1 200 SEK | 2017-05-21 10:12 |
400 SEK | 2017-05-20 13:36 |
300 SEK | 2017-05-17 15:00 |
100 SEK | 2017-05-10 15:14 |
50 SEK | 2017-05-03 18:19 |
50 SEK | Startpris |