Mahogy med intarsiadekor, smärre bruksslitage, nagg bakkant skiva, 100 x 55, höjd 80 cm
1 100 SEK | 2017-05-21 17:30 |
1 000 SEK | 2017-05-21 19:04 |
900 SEK | 2017-05-21 16:12 |
400 SEK | 2017-05-10 08:56 |
300 SEK | 2017-05-18 05:18 |
50 SEK | 2017-04-29 08:07 |
50 SEK | Startpris |