Ek, slutet av 1900-tal, bruksslitage, 98 x 33, höjd 138 cm
400 SEK | 2017-05-21 17:08 |
350 SEK | 2017-05-21 19:39 |
250 SEK | 2017-05-21 10:03 |
200 SEK | 2017-05-21 08:18 |
50 SEK | Startpris |